Barwy szczęścia (2031)

Barwy szczęścia

odc. 2031

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Po pojednaniu z Darkiem życie Władka wróciło do normy. Tymczasem w pracy nie układa mu się najlepiej. Cieślaka frustruje zachowanie Bednarka, który poniża sprzątaczkę. Władek zwraca dziekanowi uwagę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Po pojednaniu z Darkiem życie prywatne Władka wróciło do normy. Tymczasem w pracy nie układa mu się najlepiej. Cieślaka frustruje zachowanie Bednarka, który na jego oczach poniża sprzątaczkę. Władek zwraca dziekanowi uwagę, a wkrótce dowiaduje się, że kobieta po jego interwencji została zwolniona. Zuzia w towarzystwie Sabiny idzie na wizytę do ginekologa. Badanie wyklucza ciążę. Lekarka podejrzewa, że brak okresu może być spowodowany przemęczeniem organizmu. Sabina prosi więc Lidkę, by odpuściła dziewczynie ciężki wysiłek. Trenerka nie chce o tym słyszeć, za to sama sprawia wrażenie, jakby cierpiała na jakąś dolegliwość. Stefan i Waleria są bezradni wobec cierpienia Sadowskiej. Kobieta wciąż u nich mieszka, użala się nad sobą i nie widzi sensu rehabilitacji złamanej nogi. Amelia wpada na pomysł, co zrobić, aby Renia poczuła się potrzebna.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także