Barwy szczęścia (2030)

Barwy szczęścia

odc. 2030

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Gawron nie radzi sobie ze stresem przed występami na scenie. Żabcia zmusza go też do diety. Na kilkanaście minut przed wyjściem przed publiczność Rysiek znika. Władek przygotowuje się do wyprowadzki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Gawron nie radzi sobie ze stresem przed występami na scenie. W dodatku Żabcia zmusza go do trzymania rygorystycznej diety. Na kilkanaście minut przed wyjściem przed publiczność Rysiek zapada się pod ziemię. Władek przygotowuje się do wyprowadzki. Kajtek usiłuje wybić ojcu ten pomysł z głowy i przekonać go, by nie rozstawał się z partnerem. Zuzia martwi się, że jest w ciąży, choć test, który kupił Filip, nie potwierdza jej obaw. Z pomocą młodym przychodzi Sabina.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także