Barwy szczęścia (2026)

Barwy szczęścia

odc. 2026

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Darek cierpi po rozstaniu z Władkiem. Zamierza zawalczyć o partnera. Cieślak przyjmuję propozycję prowadzenia zajęć na uczelni. Frustruje go to, że dziekan Bednarek nie szanuje pracownic.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Po nocy spędzonej u Franka Stefan wraca do domu. Zastaje tam Sadowską, która wyprowadziła się od Kasi i Łukasza. Waleria nadal ma żal męża przez to, co wydarzyło się w sanatorium. Zosia spotyka się z Umińską, by przekazać jej paczkę dla Chowańskiego. Sama nie może go odwiedzić w więzieniu, ponieważ Piotr jest zazdrosny. Małżeństwo Walawskich przeżywa kryzys. Opieka nad trójką dzieci daje im się we znaki i dochodzi między nimi do coraz częstszych sporów. Piotr zapisuje się na zajęcia w klubie fitness. Oczarowany Reginą kupuje karnet na cały rok. Darek cierpi po rozstaniu z Władkiem. Zamierza zawalczyć o partnera. Cieślak przyjmuję propozycję prowadzenia zajęć na uczelni. Frustruje go jednak pozbawiony szacunku sposób, w jaki dziekan Bednarek traktuje pracownice.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także