Barwy szczęścia (2022)

Barwy szczęścia

odc. 2022

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Julita obawia się o swoją ciążę i chce zrezygnować ze studiów. Matka i dziekan chcą ją odwieść od tego pomysłu. Tymczasem Darek na pierwszym meczu w barwach Spartan wypada bardzo dobrze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Julita obawia się o swoją ciążę i chce zrezygnować ze studiów. Matka i dziekan chcą ją odwieść od tego pomysłu. Darek na pierwszym meczu w barwach Spartan wypada bardzo dobrze. Niestety, wciąż jeszcze nie powiedział Władkowi o swoim powrocie na boisko. Bruno w przeciwieństwie do Łukasza wydaje się niezadowolony z udziału swojej żony w sesji. Bożena czuje się niedoceniona. Mariola pokazuje kalendarz Tomkowi, który cały czas nie może się pogodzić z oszpeceniem po pożarze. Paweł i Agata czytają pierwsze recenzje "Zaginionej kobiety". Chłopak ma nadzieję, że to nie koniec ich współpracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także