Barwy szczęścia (2019)

Barwy szczęścia

odc. 2019

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Józek jest przekonany, że Julita go porzuciła. Rozgniewany pozbywa się z mieszkania jej rzeczy i planuje rozwód. Pobyt Stefana i Ludwika w sanatorium dobiega końca. Irena i Sadowski czule się żegnają.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Józek jest przekonany, że Julita go porzuciła. Rozgniewany pozbywa się z mieszkania jej rzeczy i planuje rozwód. Od teraz chce się skupić tylko na karierze. Wyniki zdrowotne Darka są dobre i trener zatrudnia go na stałe w klubie. Ma nadzieję, że obecność Janickiego dobrze wpłynie na rozbitego Sałatkę. Tymczasem Cyprian i Kołecki niepokoją się nagłym zniknięciem Diany, która pilnowała Julity pod ich nieobecność. Pobyt Stefana i Ludwika w sanatorium dobiega końca. Irena i Sadowski żegnają się czule, a seniorka wyznaje kochankowi miłość. Zostawia mu także na pamiątkę szal, który ląduje w walizce Górki. Na nieszczęście, podarunek kuracjuszki znajduje Waleria. Stefan musi dowieść swej niewinności tak, by nie wydać kolegi. Aldona rozważa propozycję fotografa, który chce zatrudnić ją do reklamowania bielizny. Bliscy namawiają ją, by spróbowała swoich sił w modelingu. Borys i Regina negocjują z Kuczmą sprzedaż ziemi. Cena jednak okazuje się zawrotna.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także