Barwy szczęścia (2018)

Barwy szczęścia

odc. 2018

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Kołecki zeznaje, że Julita nie została porwana. Planowała ucieczkę od męża. Sebastian zatrudnia Dominikę jako pomoc domową. Marek ostrzega kolegę, że z tego mogą wyniknąć same kłopoty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Podczas przesłuchania Kołecki nie przyznaje się do porwania Julity. Zeznaje, że dziewczyna przebywała u nich ze swojej woli i planowała uciec od męża. Próba wyłudzenia pieniędzy od Józka miała być zemstą na piłkarzu. Wobec braku dowodów policjant sugeruje Sałatce, by pogodził się z odejściem żony. Przychodzą zdjęcia do kalendarza "Barwy miłości", lecz nie ma wśród nich fotografii Aldony. Mariola dowiaduje się, że fotograf chce spotkać się z modelką osobiście. Sebastian zatrudnia Dominikę jako pomoc domową. Marek ostrzega kolegę, że z tego mogą wyniknąć same kłopoty. Jednak Kowalski uważa, że dziewczyna zasługuje na drugą szansę. Namawia ją, aby sprzątała też u księdza Tadeusza, któremu po odejściu Żabci bardzo potrzebna jest gosposia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także