Barwy szczęścia (2016)

Barwy szczęścia

odc. 2016

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Józek chce zebrać pieniądze na okup za Julitę. Darek prosi go, by zachował zdrowy rozsądek. Mimo to Sałatka decyduje się wziąć pożyczkę u mafii. Kajtek znów próbuje zbliżyć się do Oliwki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Józek za wszelką cenę chce zebrać pieniądze na okup za Julitę. Darek prosi go, by zachował zdrowy rozsądek. Mimo to Sałatka decyduje się wziąć pożyczkę u mafii. Kajtek próbuje znów zbliżyć się do Oliwki, ale ukochana go unika. Zbrowska zaprzyjaźnia się z Kacprem, który ma problemy z odnalezieniem się w nowej szkole. Regina podejrzewa, że coś łączy Franka i Celinę. Borys przedstawia Czapli ofertę biznesową - niebawem w Borkach ma powstać park rozrywki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także