Barwy szczęścia (2015)

Barwy szczęścia

odc. 2015

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Józek dowiaduje się o ciąży Julity. Znów dostaje od porywacza filmik, tym razem z udziałem kobiety. Przestępca żąda okupu. Sebastian i ksiądz Tadeusz odwiedzają Mirka i Luizę w domu dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Zaskoczony Józek dowiaduje się o ciąży Julity. Zaczyna podejrzewać, że żona zamierzała poddać się aborcji, by nic nie przeszkadzało mu w rozwijaniu kariery. Piłkarz znów dostaje od porywacza filmik, tym razem z udziałem Julity. Przestępca żąda miliona złotych okupu za życie dziewczyny. Sebastian i ksiądz Tadeusz odwiedzają Mirka i Luizę w domu dziecka. Rodzeństwo jednak nie chce się z nimi widzieć. Mężczyźni wymyślają sposób, jak zwrócić ich uwagę. Później Kowalski spotyka Dominikę, striptizerkę z wieczoru kawalerskiego. Agata i Patryk przygotowują się do premiery "Zaginionej kobiety". Uroczysty bankiet ma się odbyć w hotelu Stańskich.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także