Barwy szczęścia (2014)

Barwy szczęścia

odc. 2014

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Kolega Julity dzieli się z Józkiem podejrzeniami dotyczącymi udziału Kamila w porwaniu jego żony. Lekarz mówi Tomkowi, że jego blizny dobrze się goją. Mężczyzna po zdjęciu bandaży przeżywa szok.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kolega Julity ze studiów dzieli się z Józkiem swoimi podejrzeniami dotyczącymi udziału Kamila w porwaniu jego żony. W samochodzie chłopaka policyjni technicy znajdują ślady krwi. Trwają przygotowania do premiery "Zaginionej kobiety". Agata wręcza zaproszenie Kasi. Górka jednak obawia się, że film poświęcony Marcie okaże się zbyt wielkim przeżyciem. Lekarz oznajmia, że blizny Tomka dobrze się goją. Mężczyzna jednak po zdjęciu bandaży przeżywa szok i nie chce widzieć się z Mariolą. Zdesperowana kobieta prosi o pomoc Władka, który również niegdyś został poszkodowany w pożarze.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także