Barwy szczęścia (2013)

Barwy szczęścia

odc. 2013

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Sałatka dostaje kolejny telefon od porywacza. Ludwik wciąż flirtuje z Ireną. Stefan opiera się Wiesi. Postanawia pilnować kolegi, by nie robił głupstw. Jego starania jednak idą na marne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Julita nadal nie daje znaku życia. Zrozpaczony Józek zaczyna podejrzewać brata o porwanie żony. Wkrótce Jonasz zjawia się w jego mieszkaniu. Sałatka dostaje kolejny telefon od porywacza. Ludwik wciąż flirtuje z Ireną. Stefan opiera się Wiesi i postanawia pilnować kolegi, by nie robił głupstw. Jego starania jednak idą na marne. Sadowski odwołuje zabiegi, by potajemnie spotykać się z adoratorką. Filip ma za złe Zuzi, że nie opowiedziała mu o wyjeździe do Algierii. Ostatecznie para dochodzi do porozumienia. Adrian jest jednak pewien, że wygra zakład z kolegą i jeszcze uwiedzie Zuzię.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także