Barwy szczęścia (2012)

Barwy szczęścia

odc. 2012

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Józek zgłasza zaginięcie żony. Policjanci podejrzewają, że może to mieć związek ze zniknięciem Jonasza. Sałatka winą obarcza Kamila, kolegę Julity ze studiów. Piłkarz zamieszcza w sieci apel o pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Józek zgłasza zaginięcie żony. Policjanci podejrzewają, że może to mieć związek ze zniknięciem Jonasza. Sałatka winą obarcza Kamila, kolegę Julity ze studiów. Piłkarz zamieszcza w sieci apel o pomoc w poszukiwaniach żony. Niebawem odbiera tajemniczy telefon. Adrian opowiada Filipowi o karierze Zuzi w modelingu i tragicznej śmierci koleżanki w Algierii. Lisicki przestaje się odzywać do swojej dziewczyny. Żądne romansu kuracjuszki zapraszają Stefana i Ludwika na potańcówkę. Sadowskiemu odpowiadają zaloty Ireny, natomiast Górka odtrąca względy Wiesławy. Ostrzega kolegę przed ekscesami, lecz ten nie chce go słuchać.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także