Barwy szczęścia (2011)

Barwy szczęścia

odc. 2011

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Stefan i Ludwik wyjeżdżają do sanatorium. Tolek jest pewny, że panowie zaszaleją z dala od domu. Waleria zaczyna się niepokoić. Tymczasem na miejscu kuracjusze od razu zwracają uwagę dwóch kobiet.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Stefan i Ludwik wyjeżdżają do sanatorium. Tolek jest pewny, że panowie zaszaleją z dala od domu. Waleria zaczyna się niepokoić. Tymczasem na miejscu kuracjusze od razu zwracają uwagę dwóch żądnych wrażeń i romansów kobiet. Małgorzata zwierza się Natalii, że przez przyjazd Kacpra ona i Jerzy oddalili się od siebie. Córka przekazuje jej obawy Marczakowi. Mężczyzna przeprasza partnerkę, a ich pocałunek dostrzega Kacper. W szkole nastolatek próbuje znaleźć nowych kolegów. Niestety, uczniowie są wciąż pochłonięci śmiercią Mii i nie zwracają nie niego uwagi. Józek, zaniepokojony brakiem wiadomości od Julity, nie może się skupić na treningu. Nie zdaje sobie sprawy, że zdawkowe SMS-y z telefonu żony wysyła mu ktoś inny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także