Barwy szczęścia (2010)

Barwy szczęścia

odc. 2010

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Józek, Darek i Ewelina próbują odnaleźć zaginionego Jonasza. Okazuje się, że chłopak zabrał pieniądze żonie i ukradł samochód rodziców. Jola namawia Basię i Różę do udziału w sesji do kalendarza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Julita znika z samochodu pod nieobecność Kamila. Mężczyzna dochodzi do wniosku, że koleżanka zrezygnowała z wyjazdu. Tymczasem Józek, Darek i Ewelina próbują odnaleźć zaginionego Jonasza. Okazuje się, że chłopak nie tylko zabrał pieniądze żonie, ale też ukradł samochód rodziców. Jola namawia Basię i Różę na sesję do kalendarza. Mariola znajduje jedenaście kobiet i jej plan dochodzi do skutku. Jerzy prosi Małgorzatę, by nie ujawniali swojego związku Kacprowi. Zwoleńska rozumie argumenty ukochanego, ale czuje się rozczarowana. O romansie matki i Marczaka dowiaduje się Natalia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także