Barwy szczęścia (2009)

Barwy szczęścia

odc. 2009

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Jonasz wbrew woli żony idzie do kasyna, gdzie przegrywa wszystkie pieniądze. Józek wraz z Darkiem postanawia pomóc bratu. Tymczasem Julita i Kamil jadą na spotkanie integracyjne dla studentów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Jonasz wbrew woli żony idzie do kasyna, gdzie przegrywa wszystkie pieniądze. Józek wraz z Darkiem postanawia pomóc bratu. Tymczasem Julita i Kamil jadą na spotkanie integracyjne dla studentów. Nagle ich samochód ulega awarii. Mariola przekonuje kolejne kobiety do udziału w sesji do charytatywnego kalendarza na rzecz poparzonego Tomka. Każda z pań ma swój podwód, dla którego chce zaprezentować się przed obiektywem. Do hotelu Stańskich wprowadza się Rafał wraz z wielkim psem. Bruno nie rozumie, dlaczego jego dawny kolega nie mieszka z ciężarną partnerką. Mężczyzna wcale też nie przejmuje się na wieść, że dziewczyna zaczęła rodzić.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także