Barwy szczęścia (2008)

Barwy szczęścia

odc. 2008

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Malwina chce przenieść Kacpra do szkoły w Warszawie. Marczak zgadza się przyjąć wnuka pod swój dach pod warunkiem, że córka uzgodni to również z Małgorzatą. Julita znowu jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Malwina chce przenieść Kacpra do szkoły w Warszawie. Liczy na pomoc Jerzego. Marczak zgadza się przyjąć wnuka pod swój dach pod warunkiem, że córka uzgodni to również z Małgorzatą. Bliska relacja ojca ze Zwoleńską nie uchodzi uwadze Malwiny. Gdy Józek odmawia bratu pożyczki, Jonasz i Ewelina obrażają się i wyjeżdżają. Tymczasem Julita w towarzystwie matki idzie do ginekologa. Okazuje się, że znowu jest w ciąży. Dziewczyna chce w odpowiednim momencie podzielić się z mężem radosną nowiną. Nieoczekiwanie dostaje telefon od kolegi ze studiów z przypomnieniem o wyjeździe integracyjnym. Zuzia zdobywa złoty medal w pięcioboju. Wszyscy jej gratulują, zwłaszcza Adrian cieszy się z jej sukcesu. Zazdrosny Filip próbuje się z nim rozmówić. Nowy kolega jednak daje mu do zrozumienia, że wie coś niepokojącego na temat Zuzi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także