Barwy szczęścia (2005)

Barwy szczęścia

odc. 2005

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Budrewicz prosi Jerzego i Małgorzatę o nietypową przysługę. Borys chce odbudować masarnię za pieniądze z ubezpieczenia. Aldona i Tadeusz są jednak temu przeciwni. Podejmują decyzję o sprzedaży firmy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Jerzy rezygnuje z pracy na budowie i zamierza wrócić do Zakrzewia. Małgorzata nie ukrywa, że będzie za nim tęsknić. Na ostatnim spacerze natykają się na Budrewicza, który prosi ich o nietypową przysługę. Borys chce odbudować masarnię za pieniądze z ubezpieczenia. Aldona i Tadeusz są temu przeciwni i wspólnie podejmują decyzję o sprzedaży firmy. Załamany Grzelak musi poszukać innego zajęcia. Wkrótce mężczyzna otrzymuje atrakcyjną propozycję od Gawrona. Kajtek i Eryk dziwią się, że Oliwka spędza tak dużo czasu z rodzicami zmarłej Mii. Tymczasem Władek, któremu bardzo zależy na dalszej edukacji syna, próbuje interweniować u Sabiny. Kobieta jednak nie podziela jego obaw. Darek cieszy się ze wspólnych treningów z Józkiem. Nie dzieli się jednak swoją radością z partnerem, który jest przeciwny jego powrotowi na boisko.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także