Barwy szczęścia (2001)

Barwy szczęścia

odc. 2001

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Staś spotyka się z nowymi znajomymi, którzy każą mu wypić truciznę. Chowański ma wątpliwości, czy Anzelm jest winien zbrodni, za którą został skazany. Prosi Umińską, by zbadała tę sprawę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Pod nieobecność Agaty Patryk bezskutecznie próbuje porozumieć się ze Stasiem. Tymczasem chłopiec spotyka się z nowymi znajomymi, którzy każą mu wypić truciznę. Więźniowie nadal znęcają się nad Anzelmem. Chowański zaczyna mieć wątpliwości, czy mężczyzna jest winien zbrodni, za którą został skazany. Podczas widzenia z Umińską prosi, by dziennikarka zbadała tę sprawę. Rafał prosi Stańskiego o wynajęcie w jego hotelu pokoju w celach biznesowych. Mężczyźni ustalają wspólną wersję odpowiedzi na wypadek, gdyby ktoś wypytywał o ich znajomość.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także