Barwy szczęścia (1997)

Barwy szczęścia

odc. 1997

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Zosia przed podróżą poślubną odwiedza Artura. Zazdrosny Piotr chciałby, żeby żona zerwała kontakt z byłym partnerem. Tymczasem do celi Chowańskiego trafia nowy więzień, skazany za gwałt i morderstwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Zosia przed podróżą poślubną odwiedza Artura. Zazdrosny Piotr chciałby, żeby żona zerwała kontakt z byłym partnerem. Tymczasem do celi Chowańskiego trafia nowy więzień, skazany za gwałt i morderstwo. Masarnia Borysa ma problemy finansowe po stracie jednego z głównych klientów. Tomek buntuje innych pracowników, by zarzucili wykonywanie obowiązków do czasu otrzymania pensji. Wkrótce dochodzi do tragedii. Justin nie jest mile widziany na pogrzebie Mii. Kanadyjczyk opuszcza mieszkanie Angeli. Swoje rzeczy pakują także Kajtek i Oliwka. Cieślak wyznaje dziewczynie, że wciąż ją kocha.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także