Barwy szczęścia (1996)

Barwy szczęścia

odc. 1996

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Borys nie może się porozumieć z kontrahentami masarni. Kuczma zarzuca Aldonie, że czerpie korzyści z wypożyczalni quadów Gawrona. Beata wychodzi ze szpitala i odbiera Grzesia od Darka i Władka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Borys po podniesieniu cen nie może się porozumieć z kontrahentami masarni. Kuczma natomiast zarzuca Aldonie, że czerpie korzyści z wypożyczalni quadów Gawrona. Beata wychodzi ze szpitala i odbiera Grzesia od Darka i Władka. Cieślak zauważa, jak jego partner przeżywa rozstanie z malcem. Józek wyciąga Janickiego z domu na test wytrzymałościowy. Mimo braku przygotowania Darek wypada zaskakująco dobrze. Policja znajduje pamiętnik Mii i zatrzymuje Oliwkę. Reszta ekipy obawia się, że na jaw wyjdzie prawda o narkotykach. Szukając winnego nawzajem obrzucają się oskarżeniami.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także