Barwy szczęścia (1994)

Barwy szczęścia

odc. 1994

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Mimo prób reanimacji Mia umiera. Justin boi się, że policja dowie się o posiadanych przez ekipę narkotykach. Ustala z pozostałymi wersję wydarzeń. Agata i Patryk nie mogą porozumieć się ze Stasiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Mimo prób reanimacji Mia umiera. Justin boi się, że policja dowie się o posiadanych przez ekipę narkotykach. Ustala z pozostałymi wspólną wersję wydarzeń. Agata i Patryk nie mogą porozumieć się ze Stasiem. Chłopak milczy i nie chce wychodzić z pokoju. Tymczasem w domu Pyrków zjawia się Paweł, by poinformować o sukcesie swojego filmu. Kaśka i Stańscy czekają na powrót pierwszej grupy turystów z Warsaw Survival. Wkrótce do Górki dzwoni Wolan. W tle słychać odgłosy kłótni i szarpaniny...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także