Barwy szczęścia (1993)

Barwy szczęścia

odc. 1993

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Ksiądz Tadeusz zwierza się Frankowi, że może zostać odsunięty od parafii. Władka pochłania opieka nad Grzesiem. Beata prosi przyjaciela, by w razie jej śmierci razem z Darkiem zajęli się jej synkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Ksiądz Tadeusz zwierza się Frankowi, że po tym, jak został oskarżony o pedofilię, może zostać odsunięty od prowadzenia parafii. Natalia po wizycie Wilka boi się wychodzić z domu. Dziewczynę wspiera Sebastian. Gdy Kowalski spotyka pod blokiem Macieja, ostrzega go, żeby trzymał się z daleka od Zwoleńskiej i jej córeczki. Eryk i Kajtek niepokoją się o Oliwkę i Mię. Cieślak szuka pomocy u ojca, jednak Władka całkowicie pochłania opieka nad Grzesiem. Tuż przed operacją Beata prosi przyjaciela, by w razie jej śmierci razem z Darkiem zajęli się jej synkiem. Wraz z końcem wakacji Justin ogłasza ekipie, że wraca do Kanady. Mia proponuje mu, by znów zażyli razem narkotyki. Chłopak jednak ją odtrąca. Wściekła i rozgoryczona dziewczyna ucieka do lasu. Po pewnym czasie znajomi zaczynają się niepokoić jej nieobecnością.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także