Barwy szczęścia (1991)

Barwy szczęścia

odc. 1991

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Wójcikowie oskarżają księdza Tadeusza o pedofilię i zawiadamiają o wszystkim policję. Damian przekupuje Mirka i Luizę, aby złożyli fałszywe zeznania i przyznali, że duchowny ich molestował.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Wójcikowie oskarżają księdza Tadeusza o pedofilię i zawiadamiają o wszystkim policję. Damian przekupuje Mirka i Luizę, aby złożyli fałszywe zeznania i przyznali, że duchowny ich molestował. Wolan pokazuje Kasi, jak wyglądałaby zorganizowana przez niego wycieczka po Warszawie. Ubrani w łachmany i bez grosza w kieszeni muszą zdobyć jedzenie i zmierzyć się z niechęcią otoczenia. Klara i Hubert przygotowują się do wylotu do Stanów. Do Pyrków wprowadza się Patryk, który razem z Agatą ma opiekować się Stasiem. Chłopiec bardzo przeżywa wyjazd najstarszego brata i szuka pocieszenia u wirtualnych znajomych.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także