Barwy szczęścia (1990)

Barwy szczęścia

odc. 1990

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Marek Molak, Olga Jankowska
W skrócie:Damian planuje zemstę na księdzu Tadeuszu. Eryk zostaje przegnany przez imprezujących działkowiczów. Zdaje Kajtkowi relację z tego, czego się dowiedział. Justin proponuje Oliwce miłosny trójkąt z Mią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Ksiądz Tadeusz przyjmuje Mirka i Luizę na plebanii i nie zgadza się, by dzieci wróciły do ojca alkoholika. Damian wraca w towarzystwie matki. Widząc ich skruchę, duchowny daje opiekunom szansę na poprawę. Wójcik jednak w tajemnicy planuje zemstę na Tadeuszu. Eryk zostaje przegnany przez imprezujących działkowiczów. Chłopak zdaje Kajtkowi relację z tego, czego się dowiedział. Tymczasem Justin proponuje Oliwce miłosny trójkąt z Mią. Między młodymi dochodzi do kolejnego spięcia. Carina leci wraz z synkiem na wakacje do Francji, Franek zaś spędza wolny czas w Fitness Klubie. Podczas treningu Celina odbiera telefon od chorego na alzheimera ojca. Razem z Frankiem rusza na poszukiwania mężczyzny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także