Barwy szczęścia (1987)

Barwy szczęścia

odc. 1987

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek
W skrócie:Kasia i Amelia namawiają Wolana, by pokazywał gościom hotelu Stańskich Warszawę z perspektywy bezdomnych. Kniewski proponuje Winicjuszowi współpracę. Nastawia pisarza przeciwko Klarze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Kasia i Amelia próbują namówić Wolana, by został przewodnikiem wycieczek, podczas których goście hotelu Stańskich będą poznawać Warszawę z perspektywy bezdomnych. Ksawery nieopatrznie zdradza Walerii i Stefanowi, że jego rodzice wzięli ślub. Iwona i Hubert godzą się przed jej wyjazdem na Ukrainę. Kniewski proponuje Winicjuszowi współpracę i nastawia młodego pisarza przeciwko Klarze. Eryk dołącza do ekipy imprezowiczów, by móc z bliska przyjrzeć się sytuacji i informować o wszystkim Kajtka. Między Oliwką i Mią dochodzi do kłótni o Justina. Obie uważają się za jego dziewczynę, a Kanadyjczykowi najwyraźniej odpowiada ta sytuacja.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także