Barwy szczęścia (1986)

Barwy szczęścia

odc. 1986

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek
W skrócie:Przyjaciele próbują reanimować Mię, która po zażyciu narkotyków straciła przytomność. Gdy Oliwka chce wezwać pogotowie, Justin wyrywa jej telefon. Przerażony Eryk ucieka i opowiada o zajściu Kajtkowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Przyjaciele próbują reanimować Mię, która po zażyciu narkotyków straciła przytomność. Gdy Oliwka chce wezwać pogotowie, Justin rzuca się na nią, wyrywa jej telefon i przewraca dziewczynę na ziemię. Przerażony Eryk ucieka i opowiada o zajściu Kajtkowi. Cieślak postanawia interweniować. Mimo obaw Klary Winicjusz akceptuje ostateczne poprawki w swojej książce, dziękuje Pyrce za współpracę i prosi ją o wsparcie podczas premiery. Gdy młody pisarz dowiaduje się, że redaktorka leci do Stanów, chce, aby przekazała książkę jego biologicznej matce, która mieszka w Chicago. Tymczasem Kniewski, którego Klara pozbawiła szansy na zagraniczne stypendium, postanawia odegrać się na rywalce.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także