Barwy szczęścia (1985)

Barwy szczęścia

odc. 1985

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek
W skrócie:Do Borysa przychodzi list z pogróżkami, ale Grzelak postanawia nie mówić o tym Aldonie. Kobieta ma bowiem własne kłopoty z Kuczmą, który ma pretensje o to, że Gawron urządził tor dla quadów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Do Borysa przychodzi anonimowy list z pogróżkami, ale Grzelak postanawia nie mówić o tym Aldonie. Kobieta ma bowiem własne kłopoty z lokalnym awanturnikiem Kuczmą, który ma pretensje o to, że Gawron urządził tor dla quadów na odkupionej od niej ziemi. Regina zwierza się księdzu Tadeuszowi z tego, czego dowiedziała się o Celinie. Prosi duchownego o radę, czy powinna dać trenerce szansę. Kajtek dowiaduje się, że Justin i Oliwka są teraz parą. Załamanego Cieślaka wspiera Eryk, który niedawno wyszedł z więzienia. Przyjaciel postanawia wybadać sprawę. Tymczasem między Mią a Oliwką dochodzi do kłótni o Justina. Igor daje Jabłońskiej ecstasy i namawia, by wzięła je razem z Kanadyjczykiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także