Barwy szczęścia (1984)

Barwy szczęścia

odc. 1984

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek
W skrócie:Kaśka nie czuje się dobrze z tym, że wzięła ślub z Łukaszem w tajemnicy przed najbliższymi. Władek nie rozumie, dlaczego Darek chce wrócić do gry w piłkę nożną, narażając swoje zdrowie i życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Kaśka nie czuje się dobrze z tym, że wzięła ślub z Łukaszem w tajemnicy przed najbliższymi. Mimo to ustala z mężem, że nadal będą ukrywać to przed Walerią i Stefanem. Władek nie rozumie, dlaczego Darek chce wrócić do gry w piłkę nożną, narażając swoje zdrowie i życie. Partnerzy nadal opiekują się Grzesiem, za co Beata jest im ogromnie wdzięczna. Niestety, stan Saganowskiej jest poważny. Ciotka Maryla martwi się, że kobieta umrze, a jej synek znajdzie się w domu dziecka. Dzięki Marioli Tomek dostaje posadę w masarni Borysa. Nie jest to jednak praca jego marzeń. Tymczasem Grzelak zostaje oskarżony przez właściciela konkurencyjnej firmy o zaniżanie cen.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także