Barwy szczęścia (1983)

Barwy szczęścia

odc. 1983

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek
W skrócie:Wychodzi na jaw, że Jola nie pojawiła się na imprezie Basi, gdyż była w klinice medycyny estetycznej. Wydała tam pieniądze na prezent. Róża nie rozumie, dlaczego nie godzi się z upływem czasu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Okazuje się, że Jola nie pojawiła się na imprezie urodzinowej Basi, gdyż była w klinice medycyny estetycznej, a pieniądze przeznaczone na prezent częściowo wydała na poprawkę zabiegu. Róża nie rozumie, dlaczego przyjaciółka nie może pogodzić się z upływem czasu. Bożena dowiaduje się, że w Fitness Klubie pracuje Celina. Stańska wyjawia Reginie prawdę o współpracownicy. Trenerka odbywa z szefową szczerą, trudną rozmowę. Beata czuje się coraz gorzej, ale postanawia opuścić szpital ze względu na synka. Darek przekonuje ją, by została i poddała się dalszemu leczeniu. Janicki zdradza wreszcie Władkowi, że niedawno przeszedł zabieg.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także