Barwy szczęścia (1982)

Barwy szczęścia

odc. 1982

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek
W skrócie:Łukasz przeprasza Kasię, że ją zostawił, i ponownie się jej oświadcza. Prosi ukochaną, by nie wyjeżdżała do Francji na chrzest Stefanka, gdyż chce z nią wziąć ślub jeszcze tego samego dnia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Łukasz przeprasza Kasię, że ją zostawił, i ponownie się jej oświadcza. Prosi ukochaną, by nie wyjeżdżała do Francji na chrzest Stefanka, gdyż chce z nią wziąć ślub jeszcze tego samego dnia. Z pomocą Stańskich Sadowski urządza w hotelu romantyczną ceremonię. Iwona wraca z Ukrainy. Martwi się o Stasia, który mnóstwo czasu spędza przed komputerem. Ma pretensje do Huberta, że wyjeżdża na roczną wycieczkę do USA, podczas gdy ona ratuje życie dzieci za wschodnią granicą. Między rodzeństwem dochodzi do kłótni. Róża i Zdzisio świętują urodziny Basi u Grzelaków. Niestety Jola, która miała kupić prezent dla jubilatki, nie zjawia się na imprezie...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także