Barwy szczęścia (1980)

Barwy szczęścia

odc. 1980

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek
W skrócie:Waleria zaprasza Kasię na chrzest Stefanka, ale Ksawery nie chce lecieć do Francji. Chłopiec twierdzi, że zamierza czekać na miejscu na tatę. Darek budzi się po zabiegu. Lekarze są dobrej myśli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Waleria zaprasza Kasię na chrzest Stefanka, ale Ksawery nie chce lecieć do Francji. Chłopiec twierdzi, że zamierza czekać na miejscu na tatę. Łukasz, zawiadomiony przez Bożenę, wraca do Polski, by zobaczyć się z synkiem. Górka jest rozczarowana, że ukochany nawet do niej nie zajrzał. Darek budzi się po zabiegu, a lekarze są dobrej myśli. Sałatka cieszy się, że już niedługo będzie mógł grać z przyjacielem. Dobry nastrój Janickiego psuje telefon od przerażonego Grzesia. Zajęcia Celiny nie cieszą się popularnością. Niespodziewanie na jej trening przychodzą Franek i ksiądz Tadeusz. Trenerka daje im ostry wycisk, ale ku zaskoczeniu Lidki, mężczyźni zamierzają uczęszczać na zajęcia regularnie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także