Barwy szczęścia (1965)

Barwy szczęścia

odc. 1965

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek
W skrócie:Sałatka otrzymuje ofertę z zagranicznego klubu. Julita nie jest zachwycona, gdyż wyjazd pokrzyżowałby jej plany związane ze studiami. Oliwka po rozstaniu z Kajtkiem postanawia korzystać z wolności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Józek jest podekscytowany propozycją gry w drużynie Spartan. Darek ostrzega go jednak, że decyzja o przejściu do konkurencyjnego zespołu może się spotkać z negatywnymi komentarzami. Wkrótce Sałatka otrzymuje ofertę z zagranicznego klubu. Julita nie jest jednak tym zachwycona, ponieważ wyjazd pokrzyżowałby jej plany związane z pójściem na studia. Oliwka po rozstaniu z Kajtkiem dochodzi do wniosku, że ma dość odpowiedzialnego życia z Cieślakiem. Dziewczyna postanawia korzystać z wolności i po zakończeniu roku szkolnego organizuje imprezę nad Wisłą. Gawron i Żabcia udzielają wywiadu w telewizji. Podczas wykonania nowej piosenki Rysiek oświadcza się ukochanej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także