Barwy szczęścia (1914)

Barwy szczęścia

odc. 1914

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek
W skrócie:Kowaluk otrzymuje od Bilskiego kompromitujące zdjęcia Stańskiej i planuje zemstę. Radek informuje Bruna, że musi zrezygnować ze wspólnego interesu. Kajtek i Oliwka martwią się o Jowitę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Bożena zwierza się Celinie, że nie pamięta wydarzeń z poprzedniego wieczoru. Tymczasem Kowaluk otrzymuje od Bilskiego kompromitujące zdjęcia Stańskiej i planuje zemstę. Po kłótni z żoną Radek informuje Bruna, że musi zrezygnować ze wspólnego interesu. Po południu Lidka niespodziewanie wpada w szał i poniża go przy klientach. Kajtek i Oliwka martwią się o Jowitę. Dziewczyna nie daje znaku życia i usunęła konto w mediach społecznościowych. Wkrótce Patryk przekazuje im wieści na temat siostry i paczkę od niej. Do przyjaciół dzwoni także Angela, która prosi o przygarnięcie jej kolegi z Kanady. Regina wciąż bezwstydnie pokazuje Borysowi swoje zainteresowanie nawet w obecności Aldony.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także