Barwy szczęścia (1885)

Barwy szczęścia

odc. 1885

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Władek i Darek odpoczywają po weselu Julity i Józka. Nowożeńcy odwiedzają ich, by pochwalić się zdjęciami. Alicja boi się, że zostanie oskarżona o współudział w usiłowaniu zabójstwa Krzepińskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Władek i Darek odpoczywają po weselu Julity i Józka. Świeżo upieczeni małżonkowie odwiedzają ich, by pochwalić się zdjęciami z uroczystości. Radosny nastrój zakłóca telefon od ojca ciężko chorego noworodka, którego operację sfinansowali. Tymczasem Alicja wychodzi ze szpitala. Dziennikarka boi się, że zostanie aresztowana i oskarżona o współudział w usiłowaniu zabójstwa Krzepińskiego. Oliwka i Kajtek mówią Jowicie, że Sebastian, z którym nastolatka wdała się w romans, jest ojcem ich przyjaciółki Angeli. Dziewczyna obiecuje zerwać znajomość, ale w tajemnicy umawia się z kochankiem na kolejną schadzkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także