Barwy szczęścia (1881)

Barwy szczęścia

odc. 1881

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Wokół filmu piętrzą się kolejne problemy. Paweł oczywiście bagatelizuje wszystkie obawy Agaty. Filip gości u siebie Zuzię. Próbuje się do niej zbliżyć, jednak spłoszona dziewczyna ucieka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 21 sierpnia
wczoraj
19:35 TVP 2

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Wokół filmu piętrzą się kolejne problemy. Paweł oczywiście bagatelizuje wszystkie obawy Agaty i mimo kłopotów finansowych przyjmuje zaproszenie od znajomego reżysera. Młodego artystę czeka wyprawa do Hollywood. Filip gości u siebie Zuzię. Próbuje się do niej zbliżyć, jednak spłoszona dziewczyna ucieka, aby poprosić Oliwkę o radę w sprawie rozpoczęcia współżycia. Tymczasem Julita i Józek dowiadują się, że organizator zbiórki na operację chorego chłopca uciekł z pieniędzmi. Teraz na Sałatków, którzy publicznie wsparli akcję, spadają oskarżenia o żerowanie na cudzym nieszczęściu. Para musi poradzić sobie z nienawistnymi komentarzami w Internecie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także