Barwy szczęścia (1881)

Barwy szczęścia

odc. 1881

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Wokół filmu piętrzą się kolejne problemy. Paweł oczywiście bagatelizuje wszystkie obawy Agaty. Filip gości u siebie Zuzię. Próbuje się do niej zbliżyć, jednak spłoszona dziewczyna ucieka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Wokół filmu piętrzą się kolejne problemy. Paweł oczywiście bagatelizuje wszystkie obawy Agaty i mimo kłopotów finansowych przyjmuje zaproszenie od znajomego reżysera. Młodego artystę czeka wyprawa do Hollywood. Filip gości u siebie Zuzię. Próbuje się do niej zbliżyć, jednak spłoszona dziewczyna ucieka, aby poprosić Oliwkę o radę w sprawie rozpoczęcia współżycia. Tymczasem Julita i Józek dowiadują się, że organizator zbiórki na operację chorego chłopca uciekł z pieniędzmi. Teraz na Sałatków, którzy publicznie wsparli akcję, spadają oskarżenia o żerowanie na cudzym nieszczęściu. Para musi poradzić sobie z nienawistnymi komentarzami w Internecie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także