Barwy szczęścia (1821)

Barwy szczęścia

odc. 1821

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Magda sceptycznie podchodzi do deklaracji Sebastiana o adopcji. Podejrzewa, że w ten sposób mąż chce ją odzyskać. Gawron uważa, że nikt nie kupi mieszkania, gdyż utrudniał nabywcom obejrzenie lokalu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Magda sceptycznie podchodzi do deklaracji Sebastiana o adopcji Luizy i Mirka. Podejrzewa, że w ten sposób mąż chce ją odzyskać. Kiedy kobieta dowiaduje się, że dzieci mają wrócić pod opiekę agresywnego ojca, postanawia działać. Gawron jest pewien, że nikt nie kupi jego mieszkania, gdyż skutecznie utrudniał potencjalnym nabywcom obejrzenie lokalu. Tymczasem na licytacji komorniczej zjawia się kilka osób, w tym Darek i Władek. Piotr chce mieć po swojej stronie Artura w sprawie scenariusza filmu o Marcie. Jednak Chowański jest bardziej zaaferowany zbliżającym się procesem Krzepińskiego. Zosia zauważa, że Ewunia jest osłabiona. Okazuje się, że Walawski zrzuca na dziewczynkę obowiązki związane z opieką nad młodszym rodzeństwem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także