Barwy szczęścia (1812)

Barwy szczęścia

odc. 1812

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek
Reżyseria:Natalia Koryncka-Gruz
W skrócie:Klara jest przerażona, gdy okazuje się, że hejter z forum internetowego zna jej numer telefonu. Hubert odkrywa, że dręczyciel żony jest kobietą. Ula sugeruje, że prześladowcą może być ktoś znajomy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Klara jest przerażona, gdy okazuje się, że hejter z forum internetowego zna jej numer telefonu. Hubert odkrywa, że dręczyciel żony jest kobietą. Ula sugeruje, że prześladowcą może być ktoś znajomy. Łukasz i Alicja nagrywają rozmowę z kobietą, której córka była pod opieką tej samej agencji modelek, co Nika. Jej również wmówiono, że powodem śmierci córki była anoreksja. Zrozpaczona matka uważa, że opiekunowie zmuszali dziewczyny do prostytucji. Dzięki staraniom Marka Jan Roztocki dostaje wózek elektryczny. W podziękowaniu staruszek przekazuje Witkowi i Aleksowi swoje pamiątki z powstania warszawskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także