Barwy szczęścia (1805)

Barwy szczęścia

odc. 1805

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Po powrocie do domu Zuzia nie chce z nikim rozmawiać o tym, co wydarzyło się w Algierii. Jest na skraju załamania nerwowego. Kajtek obawia się, że rodzina Tomalów niedługo się rozpadnie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Po powrocie do domu Zuzia nie chce z nikim rozmawiać o tym, co wydarzyło się w Algierii. Dziewczynka jest na skraju załamania nerwowego. Wizyty spanikowanych rodziców innych uczestniczek, odwiedziny nastawionego na karierę córki w modelingu Kazika i nękanie przez Feliksa pogarszają jej samopoczucie. Sabina stara się odkręcić zwolnienie Tomka, by nadal być blisko niego. Tymczasem Kajtek martwi się, że rodzina Tomalów niedługo się rozpadnie. Chłopiec prosi Władka o interwencję. Ksiądz Tadeusz ma trudności z szerzeniem wiary wśród młodzieży. Duchowny przyłącza się grających w piłkę Aleksa i Witka. Spotkanie z nim prowokuje dyskusję światopoglądową między chłopcami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także