Barwy szczęścia (1804)

Barwy szczęścia

odc. 1804

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Katarzyna Glinka, Krzysztof Kiersznowski, Michał Rolnicki, Ewa Ziętek
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Władek leci do Algierii po Zuzię. W mediach pojawiają się pierwsze informacje o śmierci Niki. Aleks i Witek dzielą się problemami. Postanawiają przeprowadzić prywatne śledztwo w sprawie Dylskiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Władek leci do Algierii po Zuzię. W mediach pojawiają się pierwsze informacje o śmierci Niki. Róża i Zdziś dostają niepokojące telefony od rodziców innych dziewczynek, którzy nie mogą się dodzwonić do Feliksa i Karoliny. Aleks i Witek dzielą się swoimi rodzinnymi problemami. Pierwszy narzeka na Johna, a drugi żali się, że matka ma nowego partnera, a ojciec spotyka się z dentystką. Chłopcy postanawiają przeprowadzić prywatne śledztwo w sprawie Dylskiej. Józka odwiedza kolega z boiska, a jego dziewczyna, Diana, udziela ciężarnej Julicie mnóstwa porad, jak wiecznie być atrakcyjną wizytówką swojego mężczyzny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także