Barwy szczęścia (1778)

Barwy szczęścia

odc. 1778

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jose Iglesias Vigil
W skrócie:Magda nie chce przed podróżą dookoła świata spotykać się z Natalią. Małgorzata i Jerzy używają fortelu, by pogodzić zwaśnione siostry. Gawron postanawia kandydować na prezesa zarządu wspólnoty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Magda nie chce przed podróżą dookoła świata spotykać się z Natalią. Małgorzata i Jerzy używają fortelu, by pogodzić zwaśnione siostry. Zenek martwi się o Johna. Chłopiec tęskni za rodzicami i odmawia jedzenia. Na dodatek powrót Basi z pielgrzymki opóźnia się z powodu wypadku Róży. Aldona proponuje, że zabierze Johna do "Zdrówka". Wkrótce z przerażeniem odkrywa, że chłopiec niepostrzeżenie wymknął się ze sklepu. Kasia przeżywa zbliżające się rozstanie z synkiem i narzeczonym. Łukasz organizuje wyjście do parku trampolin, by radośnie spędzili ostatnie wspólne chwile. Gawron chce kandydować na prezesa zarządu wspólnoty i rozpoczyna akcję zbierania podpisów poparcia wśród mieszkańców osiedla.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także