Barwy szczęścia (1777)

Barwy szczęścia

odc. 1777

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jose Iglesias Vigil
W skrócie:Kasia zamierza zawiesić działalność videobloga na czas pobytu w Dubaju. Magda spotyka się z Luizą i Mirkiem. Dzieci boją się, że trafią pod opiekę ojca, który wkrótce wychodzi z więzienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Zenek i Borys opiekują się Johnem i próbują poznać tajemnicę jego samotnego przybycia do Polski. Kasia zamierza zawiesić działalność videobloga na czas pobytu w Dubaju. Łukasz ma jej za złe, że chce go zostawić samego. Aby nie zaprzepaścić wspólnego sukcesu, postanawia poszukać zastępstwa. Magda spotyka się z Luizą i Mirkiem. Dzieci boją się, że trafią pod opiekę ojca, który wkrótce wychodzi z więzienia. Spokój podopiecznych burzy Angela, która wspomina o ich podróży dookoła świata. Wyjazd krzyżuje również plany Sebastiana, który pragnie pogodzić się z żoną.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także