Barwy szczęścia (1776)

Barwy szczęścia

odc. 1776

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Kasia jest zachwycona perspektywą pracy w Dubaju. Łukasz nie podziela jej entuzjazmu. Zenek odbiera telefon z warszawskiego lotniska. Dowiaduje się, że wnuk Basi, John Jakubik, czeka na odebranie go.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Kasia wraca z Dubaju. Jest zachwycona perspektywą nowej pracy. Łukasz jednak nie podziela jej entuzjazmu i między narzeczonymi dochodzi do kłótni. Sadowski ostrzega ukochaną, że może nie mieć do kogo wracać. Po rozstaniu Milewicz nie daje znaku życia, a Angela dochodzi do wniosku, że była dla niego tylko zabawką. Dziewczyna wpada na pomysł, by w wymarzoną podróż dookoła świata wyruszyć z Magdą. Do Zenka dzwoni pracownik warszawskiego lotniska z informacją, że wnuk Basi, John Jakubik, przyleciał do Polski i czeka na odbiór.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także