Barwy szczęścia (1759)

Barwy szczęścia

odc. 1759

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
W skrócie:Natalia podejmuje decyzję, że urodzi dziecko, ale wciąż jest w złej kondycji psychicznej. Małgorzata dochodzi do wniosku, że córka potrzebuje pomocy w pogodzeniu się z Wilkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Natalia podejmuje decyzję, że urodzi dziecko, jednak wciąż jest w złej kondycji psychicznej. Małgorzata dochodzi do wniosku, że córka potrzebuje pomocy w pogodzeniu się z Wilkiem. Zwoleńska informuje Macieja, że zostanie ojcem. Jewgienij sprawdza się w roli dozorcy, ale Gawron nadal stara się go zdyskredytować w oczach mieszkańców osiedla. Stefan i Tolek, który wprowadził się do Grażyny, postanawiają pomóc Ukraińcowi. Jaga i Iwona są zdecydowane polecieć jako wolontariuszki do Aleppo, mimo sprzeciwu Fayada i Huberta.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także