Barwy szczęścia (1758)

Barwy szczęścia

odc. 1758

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jacek Gąsiorowski
W skrócie:Magda jest pewna, że Natalia pojechała do kliniki aborcyjnej. Zaczyna poszukiwania siostry. Jola i Sabina organizują badania profilaktyczne. Jaworski ma pretensję do Kasi, że zatrudniła obcokrajowca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Magda dowiaduje się od Małgorzaty, że Natalia wyjechała na kilka dni. Jest pewna, że dziewczyna wybrała się do kliniki aborcyjnej i zaczyna rozpaczliwe poszukiwania siostry. Jola i Sabina organizują badania profilaktyczne dla kobiet i są zawiedzione niską frekwencją. Gawron rozrzuca na osiedlu śmieci, by Jewgienij miał jak najwięcej pracy. Tymczasem Jaworski ma pretensję do Kasi, że zatrudniła obcokrajowca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także