Barwy szczęścia (1757)

Barwy szczęścia

odc. 1757

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jacek Gąsiorowski
W skrócie:Kasia ma już dość roszczeniowej postawy Gawrona. Natalia dowiaduje się, że jest w ciąży. Wyznaje siostrze, że nie chce dziecka. Tolek i Stefan oglądają, jak dawny dom Górków zostaje zrównany z ziemią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Kasia ma dość roszczeniowej postawy Gawrona, który chce wrócić do sprzątania osiedla na swoich warunkach. Górka postanawia zatrudnić nowego dozorcę. Uciążliwy sąsiad robi jednak wszystko, by zniechęcić kandydatów do podjęcia tej pracy. Zszokowana Natalia dowiaduje się, że jest w ciąży. Wyznaje siostrze, że nie chce tego dziecka. Tymczasem Magda, która sama bezskutecznie stara się z mężem o dziecko, bardzo to przeżywa. Tolek wyciąga Stefana z domu. Mężczyźni wspólnie oglądają, jak dawny dom Górków zostaje zrównany z ziemią.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także