Barwy szczęścia (1755)

Barwy szczęścia

odc. 1755

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jacek Gąsiorowski
W skrócie:W Feel Good trwa akcja pomocy dla sierot z Aleppo. Angela nie może doczekać się powrotu Roberta z wycieczki szkolnej. Malwina odwiedza Annę i Jakuba. Prosi matkę, by wróciła z nią do domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

W Feel Good organizowana jest akcja pomocy dla sierot z Aleppo. Udaje się zebrać niezbędną kwotę i dary. Organizatorzy rozmyślają, w jaki sposób przekazać to wszystko potrzebującym. Angela nie może doczekać się powrotu Roberta z wycieczki szkolnej. Tymczasem Milewicz zamiast jechać prosto do dziewczyny, daje się porwać Kindze na kawę. Malwina niespodziewanie odwiedza Annę i Jakuba i prosi matkę, żeby wróciła z nią do domu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także