Barwy szczęścia (1752)

Barwy szczęścia

odc. 1752

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
W skrócie:Józek oświadcza Darkowi, że nie zagra w meczu młodzieżówki. Beata błaga Władka, by nie mówił prawdy o wybuchu w Biomerze. Robert wyjeżdża na wycieczkę szkolną z Kingą Brzeską. Angela jest zazdrosna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Józek oświadcza Darkowi, że nie zagra w meczu młodzieżówki. Władek ma ogromny dylemat. Nie wie, czy zeznać, że Beata jest odpowiedzialna za wybuch w Biomerze. Przed wejściem do prokuratury przyjaciółka błaga go jednak, żeby nie mówił prawdy. Tymczasem Artur przekazuje Piotrowi wszystkie rzeczy osobiste żony, a Modesta prosi o zaprzestanie poszukiwań. Kiedy Ernest próbuje dodzwonić się do ojca, ten wyrzuca telefon i zmierza w kierunku rzeki, w której prawdopodobnie utonęła Marta. Angela jest zazdrosna, gdy Robert wyjeżdża na kilkudniową wycieczkę szkolną razem z Kingą Brzeską. Dziewczyna jest przekonana, że nauczycielka biologii podrywa jej ukochanego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także