Barwy szczęścia (1748)

Barwy szczęścia

odc. 1748

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
W skrócie:Ewa rozpaczliwie trzyma się nadziei, że jej mama żyje. Elżbieta i Artur uważają, że Piotr nie powinien odbierać córce nadziei. Tymczasem Walawski podejmuje temat uznania Marty za zmarłą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Ewa rozpaczliwie trzyma się nadziei, że jej mama żyje. Elżbieta i Artur uważają, że Piotr nie powinien odbierać córce nadziei. Tymczasem Walawski podejmuje temat uznania Marty za zmarłą i spadku po niej. Wzbudza to wściekłość Chowańskiego. Kajtek, Oliwka i Zuzia trafiają na plenerową sesję zdjęciową. Fotograf Feliks Zaleski proponuje dziewczynom zrobienie próbnych zdjęć. Jego zdaniem Zuzia ma szansę na karierę w modelingu. Borys jako nowy szef masarni zaczyna bardziej dbać o siebie. W eleganckim garniturze Grzelak wzbudza zainteresowanie klientek sklepu, a o pracę w prowadzonej przez niego firmie stara się seksowna Mariola.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także