Barwy szczęścia (1747)

Barwy szczęścia

odc. 1747

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
W skrócie:Darek prosi Julitę o pomoc w przekonaniu Józka, by nie rezygnował z kontraktu. Aneta opowiada Brunowi o zajściu ze Świderskim. Podejrzewa, że Adrian jest uzależniony od silnych leków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Darek prosi Julitę o pomoc w przekonaniu Józka, by nie rezygnował z kontraktu w niemieckiej drużynie. Aneta opowiada Brunowi o zajściu ze Świderskim. Podejrzewa, że Adrian jest uzależniony od silnych leków. Tymczasem Bożena nadal obawia się byłego narzeczonego, ale zwleka z zawiadamianiem policji. Gdy dowiaduje się od Iwony, że Świderski został zawieszony w prawach wykonywania zawodu lekarza i jest oskarżony o śmierć pacjentki, zdaje sobie sprawę, że jej zeznania pogrążą go. Na fali kolejnej nagrody za film o Szumanie Paweł przymierza się do realizacji nowego projektu. Z kolei Agata zdaje sobie sprawę, że nikt nie przejął obowiązków Walawskiej w fundacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także