Barwy szczęścia (1738)

Barwy szczęścia

odc. 1738

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Julita widziała wypadek Józka w telewizji. Dopytuje Władka o stan zdrowia ukochanego. Darek czeka w szpitalu na wyniki badań Sałatki. Krystynie zniknęły z konta pieniądze. Podejrzenia padają na Witka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Julita widziała wypadek Józka w telewizji. Zatroskana dopytuje Władka o stan zdrowia ukochanego. Tymczasem Darek czeka w poznańskim szpitalu na wyniki badań Sałatki. Nie wierzy w szczerą troskę Julity i czuje, że dziewczyna coś kombinuje. Gawron nadal walczy z sąsiadem, który nie sprząta po swoim psie. Jego kontrowersyjne metody działania nie podobają się Jaworskiemu. Krystynie zniknęły z konta wszystkie pieniądze. Podejrzenia padają na Witka, który płacił ostatnio kartą babci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także