Barwy szczęścia (1737)

Barwy szczęścia

odc. 1737

4.0/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski
Reżyseria:Jakub Skoczeń
W skrócie:Darek chce znaleźć Józkowi dziewczynę. Julita nadal interesuje się byłym narzeczonym. Sałatce nadarza się szansa - mecz z jego udziałem obserwuje selekcjoner z niemieckiego klubu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców osiedla przy ulicy Zacisznej. Niektórzy mieszkają tam od lat, inni dopiero co sprowadzili się na osiedle Pod Sosnami. Różnią się wiekiem, statusem majątkowym i pochodzeniem, ale często muszą radzić sobie z podobnymi problemami. Widzowie poznają dalsze perypetie m.in. rodu Marczaków, właścicielki klubu fitness Kasi Górki oraz jej bliskich, Marty i Piotra Chowańskich, członków klanu Złotych oraz Basi i Zenka Grzelaków.

W tym odcinku

Darek postanawia znaleźć Józkowi porządną dziewczynę. Julita jednak nadal interesuje się byłym narzeczonym. Sałatce nadarza się ogromna szansa - mecz z jego udziałem obserwuje selekcjoner z ważnego niemieckiego klubu. Niestety, na murawie dochodzi do poważnego wypadku. Tymczasem Natalia, po nocy spędzonej poza hotelowym pokojem, spotyka Macieja w bufecie. Wilk żąda od narzeczonej wyjaśnień, a gdy ta nie zamierza się tłumaczyć, traci panowanie nad sobą. Zwoleńska postanawia zakończyć toksyczny związek, odtrąca też próbującego ją przeprosić Oliwiera. Gawron natomiast denerwuje się na mieszkańców, którzy nie sprzątają po swoich psach. Mężczyzna wdraża drastyczne metody walki o czyste trawniki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także